Išskirtinumai

Atgal

HiQ naujos kartos pašarų linija sukurta iš specialių receptūrų,
remiantis mokslinių pasiekimų teikiamomis galimybėmis
bei gamtos išpuoselėtais turtais: 

NanoAgent
HiQ pašarų formulės papildytos unikaliu elementu NanoAgent. Tai iki nanodalelių susmulkintas grynas nuosėdinės kilmės mineralas. Dėl nanodalelių lengvumo NanoAgent augintinio organizmu juda greičiau nei įvairios maistinės medžiagos. Maistingosios medžiagos, sąveikaudamos su NanoAgent, taip pat ima judėti greičiau. Taip pagreitinamas virškinimas ir šios medžiagos įsisavinamos efektyviau. 
Tyras kokosų aliejus
HiQ suaugusių augintinių pašarų sudėtys papildytos vienu vertingiausių produktų pasaulyje – natūraliu ir naudingu, tyru kokosų aliejumi. Jis gali padėti subalansuoti augintinio medžiagų apykaitą ir pagerinti virškinamojo trakto būklę. Taip pat kokosų aliejus teigiamai veikia odą ir kailį bei gali padėti išvengti infekcijų ir ligų. Dėl smegenų veiklą stimuliuojančių savybių šis ingredientas ypač naudingas senyvo amžiaus augintiniams. 
Natūralūs ingredientai ir antioksidantai
HiQ pašaruose gausu natūralių ingredientų, tokių kaip: džiovintos spanguolės, linų sėmenys, džiovintos medetkos, žalioji arbata, jukos ekstraktas ir daugelis kitų. Nuo gedimo ir oksidacijos pašarus apsaugo natūralūs antioksidantai – rozmarino ekstraktas ir tokoferolio ekstraktas iš daržovių aliejaus, geriau žinomas kaip vitaminas E.  
Didelis gyvūninės kilmės baltymų kiekis
HiQ pašaruose užtikriname didelį kiekį baltymų iš pačių geriausių šaltinių – ėrienos, paukštienos, lašišos. 
Baltymai iš lašišų gali padėti išsaugoti sveiką odą ir blizgų, tankų kailį. Baltymai iš ėrienos gali padėti išlaikyti tinkamą energijos balansą ir užtikrinti mitybos poreikius. Paukštienos baltymai yra lengviausiai virškinami, tinkami raumenų tonusui palaikyti. Gyvūninės kilmės baltymai užtikrina ir palaiko organizme reikiamą aminorūgščių, gyvybiškai svarbiųkiekvienam šuniui ir katei,kiekį.  
Be kukurūzų ir kviečių
Suprasdami ypač jautrios virškinimo sistemos šunų problemas, sukūrėme ir į HiQ asortimentą įtraukėme ir pašarus be kukurūzų ir kviečių. Tai jautriaskrandžiams šunims gali padėti išvengti kviečių glitimo sukeliamų alergijų ir užtikrinti puikų virškinimą netoleruojantiems kukurūzų.